РЕМИ ОРЛОВА НА СТАРТУ

Српски Бели Орлови отворили су нову сезону ремијем, одиграли су 1:1(0:0) против солидне екипе SC Waterloo. Орлови су одиграли солидно, били бољи тим, али на крају могу бити задовољни и бодом, јер кад се промаши толико шанси, обично казна стиже. Орлови су почели утакмицу са чак осморицом играча који су почели и победили прошлогодишње финале, гаранција да ће наш тим и ове године играти добро

Ђорђе Јоцић

Стадион: Sentennial Време: идеално Гледалаца: 150 Судија: Vee Venne
Стрелци: 0:1 Hasecic (50) 1:1 Јоцић (65)
Жути картон: Zakrajsek
Играч утакмице: Ђорђије Јоцић
Српски Бели Орлови: Шкарић, Камберовић, Вукомановић, Маровић, Кушић, Љубеновић(77.Пешић), Јоцић, Недељковић, Струњаш(65.Јелић) Јовановић, Своња
Главни тренер: Урош Стаматовић
Помоћни тренер: Бранислав Вукомановић
SC Waterloo: Jovicic, Mrkonjic, Gavric, Zakrajsek (70.Djukic), Mitrovic (79.Zivkovic), Pljakic, Sackor (32.Aviliaotis), Zelenbaba, Hasecic, Vukovic, Jordan
Тренер: Stefan Ristic

Прво полувреме
11. минут-Јовановић и Вукомановић комбинују на левом крилу, Вукомановић добро центрира полувисоко на другу стативу,нажалост Струњаш касни за десетинку секунде
15. минут-Вукомановић је срушен на 25 метара од гола. Слободан ударац изводи Вукомановић и погађа пречку поред немоћног голмана, а онда Штруњаш сам и неометан промашује гол главом са 5 метара.
24. минут-Струњаш и Камберовић одузимају лопту на десној страни, Камберовић избија сам по десној страни, ослобађа се играча, улази у 16 метара, шутира са 7 метара право у голмана. Штета
Следи период игре без правих шанси, напади Орлова су мало спласнули.
42. минут-Струњаш проналази Јовановића у средини који скаче, али само мало кратак, дохвата лопту само врхом главе. Недовољно јако.
43. минут-Маровић после одбијене лопте из корнера шутира са 18 метара, али за длаку преко гола

Друго полувреме
Неочекивано гости из практично прве шансе постижу гол.
50. минут-Играчи гостију су одлично комбиновали кроз средину, лопта долази на леву страну, одлично убачена у средину нашег шеснаестерца, тамо се најбоље сналази Hasecic и погађа нашу мрежу.
64. минут-Кушић, после добро изведеног корнера одлично скаче и шутира са 5 метара, али непрецизно.
65. минут-Јоцић прима лопту на 30 метара, ослобађа се играча, долази на 25-26 метара, шут по земљи у голманов леви уга и то је 1:1, коначно гол и то какав.
70. минут-Поништен нам је регуларан гол, бар се тако чинило са трибина.
84. минут-Јовановић са центра преноси лопту, долази до 16 метара, шутира слабо, одбијена лопта поново долази до Јовановића, који овог пута одлично упошљава Љубеновића, лепо је примио лопту на 5 метара, али је шаље преко гола.
90. минут-Последњу прилику на утакмици имају гости, али Шкарић брани одлично изведен слободни ударац са десне стране.
Српски Бели Орлови следећу утакмицу играју у петак, од 19:00 против SC Scarborough на Сентениалу.