НОВОСТИ

ОРЛОВИ У ЛЕТУ

Наши Српски бели орлови победили су данас екипу Спениш фјучур старси резултатом од 3-0 (0-0 на полувремену). Марко Павићевић је погодио мрежу у 60. минуту, а Никола Тимотијевић у 63. и 65. минуту. Тимотијевић је сада, са осам датих голова, водећи стрелац лиге Победа држи Српске беле орлове на првом месту на табели са дванаест … Read more

ПРВИ ПОРАЗ ОВЕ СЕЗОНЕ

Торонто фалконси су данас победили наш тим са 2-1 (0-0 на полувремену). Наш гол је постигао Никола Тимотијевић (његов шести гол ове сезоне) у 55. минуту. У 57. минуту, утакмица је на двадесетак минута привремено прекинута због „провале облака” и обилног пљуска. Торонто фалконси су успели да преокрену резултат головима Богдана Боровског у 63. минуту … Read more

ОРЛОВИ СЛАВИЛИ РЕЗУЛТАТОМ ОД 3-0

Наши Српски бели орлови су победом од 3-0 над ФК Јунити јуче на стадиону Естер Шајнер повећали своју победничку форму у сезони на стопостотни учинак од пет утакмица и пет победа. Никола Тимотијевић је отворио вођство за наше Орлове када је његов ударац на гол одбрамбени играч Јунитија преусмерио поред свог голмана Мортина Бариоса. Везни … Read more

ХЕТ-ТРИК ТИМОТИЈЕВИЋА ЗА ВОЂСТВО НА ТАБЕЛИ

Српски бели орлови победили су јуче екипу Хамилтон ситија резултатом од 4-0 и тиме остварили стопостотни учинак у досадашњем делу сезоне у свим такмичењима. Везиста Никола Тимотијевић је затресао мрежу након центаршута са десног крила и отворио вођство за Српске беле орлове у 33. минуту, а Роберт Бошковић је повисио на 2-0, погађући из близине … Read more