НОВОСТИ

ХЕТ-ТРИК ТИМОТИЈЕВИЋА ЗА ВОЂСТВО НА ТАБЕЛИ

Српски бели орлови победили су јуче екипу Хамилтон ситија резултатом од 4-0 и тиме остварили стопостотни учинак у досадашњем делу сезоне у свим такмичењима. Везиста Никола Тимотијевић је затресао мрежу након центаршута са десног крила и отворио вођство за Српске беле орлове у 33. минуту, а Роберт Бошковић је повисио на 2-0, погађући из близине … Read more

ПОБЕДА СРПСКИХ БЕЛИХ ОРЛОВА НА ОТВАРАЊУ СЕЗОНЕ

Српски бели орлови наставили су да показују јак учинак на отварању сезоне са победом над екипом Скарбора од 3-1 на отварању регуларног дела сезоне на стадиону Роб Форд јуче увече. Резултат је уследио после победе у финалу „Ројалног CSL купа” од 2-1 пет дана раније и победе над екипом Спениш фјучур старси са 12-0 у полуфиналу 31. … Read more

СИМФОНИЈА У ЧАСТ СРПСКИХ БЕЛИХ ОРЛОВА

Чланак: Ђурађ Вујчић Част нам је да објавимо да је познати контрабасиста из Београда Александар Миљковић уз мајку Оливеру Миљковић (велики симпатизери нашег клуба) компоновао симфонију Српских белих орлова. Миљковић је дипломирао на Шведској краљевској академији у Стокхолму, а магистрирао у шпанској Саламанки. Објавио је званични уџбеник за контрабас у пет земаља, а компоновао је и званичну … Read more

ДВА ГОЛА ПАВИЋЕВИЋА ЗА ПОБЕДУ И КУП

Извештај и фотографија: Ђурађ Вујчић Финале другог годишњег „Ројалног CSL купа” (меморијални турнир у знак сећања на дугогодишњег спикера лиге Енија Перуцу) одржано је данас на стадиону Естер Шајнер у Северном Јорку између Српских белих орлова и ФК Скарборо. Наш тим је освојио куп резултатом од 2-1 (2-0 на полувремену) захваљујући искусном центарфору Марку Павићевићу који је постигао два гола. … Read more