НОВОСТИ

ПОТПИСАО МИЛОШ МИЈАТОВИЋ

Чланак: Ђурађ Вујчић У наше јато јуче је слетео Милош Мијатовић, а том приликом му је играч и тренер нашег клуба Бојан Зорановић уручио дрес. Мијатовић, рођен 25. фебруара 1994. године у Горњем Милановцу, игра на позицији центарфора. Популарни Жућо прошао је омладинску школу Металца из Горњег Милановца и играо за клубове као што су … Read more

ДРУГО МЕСТО НА ТАБЕЛИ

ФК Скарборо је захваљујући хет-трику резервног нападача Гонзала Матијаса стигао до победе од 6-4 и освојио титулу у регуларном делу сезоне Канадске фудбалске лиге на стадиону Парамаунт у суботу 16. септембра. Одбрамбени играч Марко Јохансен дао је гол главом за Скарборо у 7. минуту, а тим са истока Торонта је повео са 2-0 два минута … Read more

ГРОМОВИТА ПОБЕДА СРПСКИХ БЕЛИХ ОРЛОВА

Везиста Српских белих орлова Никола Тимотијевић погодио је четири пута и подигао нашу екипу до победе од 9-2 над Вестон јунајтедом на Парамаунт филду 1 у суботу 26. августа. Владимир Стризовић постигао је уводни гол одмах на почетку утакмице док је дефанзивац Вестон јунајтеда Едсон Ривера постигао први гол за своју екипу у 17. минуту и изједначио … Read more

СИЛОВИТА ПОБЕДА СРПСКИХ БЕЛИХ ОРЛОВА

Наш тим је повећао вођство на врху табеле победом од 4-0 над торонтским Динамом 19. августа на Матами филду у Мисисаги. Наш водећи стрелац (а и водећи стрелац лиге) Марко Стајић отворио је вођство, након чега су уследили голови младог везисте Стефана Пејића у 70. и 80. минуту и ​​гол Владимира Стризовића у 85. минуту. Убедљива победа била је наша осма у сезони, … Read more