НОВОСТИ

ОРЛОВИ У ЛЕТУ

Наши Српски бели орлови победили су данас екипу Спениш фјучур старси резултатом од 3-0 (0-0 на полувремену). Никола Тимотијевић је постигао два гола (сада је са осам датих голова водећи стрелац лиге) док је Марко Павићевић постигао један гол. Победа држи Српске беле орлове на првом месту на табели са дванаест бодова: у пет одиграних … Read more

ПРВИ ПОРАЗ ОВЕ СЕЗОНЕ

Торонто фалконси су данас победили наш тим са 2-1 (0-0 на полувремену). Наш гол је постигао Никола Тимотијевић (његов шести гол ове сезоне) у 55. минуту. У 57. минуту, утакмица је на двадесетак минута привремено прекинута због „провале облака” и обилног пљуска. Торонто фалконси су успели да преокрену резултат головима Богдана Боровског у 63. минуту … Read more

ОРЛОВИ СЛАВИЛИ РЕЗУЛТАТОМ ОД 3-0

Наши Српски бели орлови су победом од 3-0 над ФК Јунити јуче на стадиону Естер Шајнер повећали своју победничку форму у сезони на стопостотни учинак од пет утакмица и пет победа. Никола Тимотијевић је отворио вођство за наше Орлове када је његов ударац на гол одбрамбени играч Јунитија преусмерио поред свог голмана Мортина Бариоса. Везни … Read more

ХЕТ-ТРИК ТИМОТИЈЕВИЋА ЗА ВОЂСТВО НА ТАБЕЛИ

Српски бели орлови победили су јуче екипу Хамилтон ситија резултатом од 4-0 и тиме остварили стопостотни учинак у досадашњем делу сезоне у свим такмичењима. Везиста Никола Тимотијевић је затресао мрежу након центаршута са десног крила и отворио вођство за Српске беле орлове у 33. минуту, а Роберт Бошковић је повисио на 2-0, погађући из близине … Read more