ТЕСНО, АЛИ ЗАСЛУЖЕНО

Српски Бели Орлови су вечерас, након два везана пораза, потпуно заслужено победили Kingston FC са 2:1(0:0). Иако су били доминантни током целе утакмице, имали и играча више цело друго полувреме, Орлови су због силних промашаја могли бити кажњени у надокнади времена, срећом пречка нас је спасила. Иначе било је ово врло угодно вече на Сентениалу и виђена је квалитетна утакмица.

Стадион: Centennial Време: Идеално Гледалаца: 300 Судија: M. Izzo
Жути картони: Solgo, Delmaire, Al-Wadaan, Molder, Димитров
Црвени картон: Delmaire
Стрелци: 1:0 Клисара (57) 1:1 Ba (62) 2:1 Рајовић (76)

Српски Бели Орлови: Маројевић, Molder, Миличић, Влашки(28.Велимировић), Димитров (74.Orlando), Клисара, Луковић(76.Јаношевић), Анастасов, Негојевић, Рајовић, Вукоје (76.Вицикнез)
Тренер: Урош Стаматовић

Kingston FC: Fernandes, Edwards, O’Connor, McCurdy, Cambell, Ba, Attard, Al-Badry, Mintchev, Delmaire, El-Asmar
Тренер: Colm Muldon

2 мин-Акција по десној страни, Димитрив до Вукоја, добар центаршут, Рајовић супер прима лопту на 16 метара, шут и за мало поред гола
6 мин-Клисара до Димитрова, добро прима лопту, долази до 16 метара добар шут али голман брани
12 минут-Рајевић одлично упошљава Димитрова, овај улази у 16 метара, шут и за мало поред гола, штета. Голман није ни мрднуо
16 мин-Рајовић поново налази Димитрова, улази у казнени простор, шутира али овај пут спољашњи део мреже
28 минут-Влашки излази због повреде, замењује га Велимировић
27 мин-Негојевић дугом лоптом проналази Димитрова, који вара голмана, али нажалост одлази у мртви угао, шут и голман брани
39 мин-Рајовић изводи корнер, центаршут по земљи на 16 метара, Клисара шутира, али голман брани
40 мин- Molder, Негојевић па Рајовић одлично комбинују, Рајовић проналази Димитрова који неометан, са 15 метара шутира поново поред гола. Невероватно
45 мин- Delmaire добија други жути, аутоматски црвени картон и Kingston остаје са десет играча
54 мин-Рајовић центаршут, Димитров волеј ударац, али голман брани, одбијену лопту Негојевић шутира преко гола
57 мин-Рајовић центрира са десне стране, одбијена лопта долази до Клисаре на 20 метара, шутира и погађа саме рашље, еврогол-1:0 за Орлове
61 мин- Kingston у једном од ретких напада, центаршут са десне стране, Маројевић греши, промашује лопту, она долази до Soglo, Маројевић га руши у шеснаестерцу и чисти пенал, који Ba реализује и 1:1

76 мин-Притисак Орлова, Orlando одузима лопту на 20 метара, прелази два играча долази до линије, дијагонала на три метра и то је мат позиција, Рајовић и 2:1 за Орлове
87 мин-Рајовић, до Orlandа прелази два играча, центаршут по земљи, Анастасов промашује лопту на три метра од празног гола
89 мин-Рајевић упошљава Вицикнеза, на 16 метара га руше и то је слободан ударац. Вицикнез добар шут, али голман брани
93 мин-Наша одбрана се успавала. Kingston долази до 16 метара, Mintchev шутира са 16 метара, Маројевић се није померио, на нашу срећу лопта погађа пречку.
Орлови су заслужено победили, по игри требало је бити убедљивије и лакше, али забележена су нова три бода, добра да се изађе из краткотрајне кризе и да се вратимо у горњи део табеле.