УМОРНИ И НЕМОЋНИ ОРЛОВИ

Српски Бели Орлови су вечерас убедљиво поражени од SC Waterloo са 4:0 (2:0). Уморни и исцрпљени згуснутим и тотално нерационалним распоредом, видно ослабљени, након само 48 сати морали су опет на запад и нису се прославили. Изгубили су потпуно заслужено од још једног тима који не игра ни изблиза леп фудбал, али који одлично зна да искористи све оно што може да утиче на резултат, користећи много тога нефудбалског у утакмици са нашим младим тимом. Честитамо им на фер и коректној игри.

Стадион: Warrior Field Waterloo Време: хладно Гледалаца: 50 Судија: M.Rifai
Жути картони: Негојевић, Simeunovic, Hadrovic, Inglis, Brown, Heydapour
Стрелац: 1:0 Golijanin (27) 2:0 Hasecic (45) 3:0 Aborig (51) 4:0 Hasecic (82)
Српски Бели Орлови: Аврамовић, Orlando, Zayarnyy, Стојаковић, Поповић, Луковић, Негојевић (46.Беадер), Bailey, Миодраг, Chamale, Микетић (62.Митровић)
Тренер: Урош Стаматовић
SC Waterloo: Haura, Hadrovic, Simeunovic, Zelenbaba, Inglis, Colic (69.Kukic) Brown(72.Lake), Vukovic, Heydapour(57.Aborig), Hasecic, Golijanin(69.Benavides)
Тренер: Lazo Goluza

Mарко Микетић
Почетак утакмице пролази у благој теренској иницијативу домаћина.
27минут, прекид на 20 метара, Colic изводи, додаје до Vukovic који вара два наша играча на 16 м и додаје лопту у шеснаестерац до самог Golijanin који шутира, погађа стативу али на нашу жалост лопта му се поново враћа у ноге и он неометано, на празан гол погађа мрежу. Губимо са 1:0

44 минут, Луковић упошљава Микетића, који вара голмана, Brown пада, без контакта,лопта улази у гол али нажалост судија свира фаул против нас. Штета
45 минут, Waterloo узима лопту, на 20 метара од гола, долазе до леве стране, варају нашу одбрану, повратна лопта на шеснест метара, шут, одбијена од наше одбране нажалост долази до њиховог нападача Hasecic и то је 2:0 за Waterloo.

50 минут, акција Waterloo, Vukovic улази у шеснестерц , наш голман узима лопту испред њега , нажалост судија тај контакт види као фаул и показује на једанестерац. Aborig сигуран са беле тачке и то је 3:0 за Waterloo.

Остатак времена пролази у бледој игри нашег тима, који без воље и неповезаности никако не могу да се данас сталоженим противницима одупру.

82 минут, једна дубинска лопта долази до Hasecicа који је добро прима на 20 метара, улази у шеснаестерац, вара Аврамовића и поставља 4:0 за Waterloo. Лоше издање нашег тима, умор и недостатак неколико првотимаца учинили су своје. Прилику да се искупе имају у петак, када на Сентениалу дочекују Niagara United.