ГОЛ БОЈИЋА ЗА ТРИ БОДА

Српски Бели Орлови су вечерас у другом колу CSL победили CSC Mississauga са 1:0(1:0) и тако остварили прву победу у овогодишњем првенству. Десековани Орлови након прошлонедељног судијског скандала, смогли су снаге и у потпуности надиграли вечерас врло бледу екипу CSC Mississauga. Реално, резултат и победа су требали бити много већи и убедљивији, ипак треба бити сречан са три бода који је донио Лука Бојић јединим голом.

Лука Бојић

Стадион: Sentennial Време: идеално Гледалаца: 150 Судија: Garfield Myrlone
Стрелци: 1:0 Бојић (30)
Играч утакмице: Лука Бојић
Жути картони: Кушић, Љубеновић,
Српски Бели Орлови: Шкарић, Бојић, Љубеновић (87.Лукић), Јовановић (17.Митровић), Вукомановић, Маровић, Кушић, Камбер,Маџар (79.Јоцић), Пешић, Маринковић (52.Струњаш)
Тренер: Милан Мијајловић

CSC Mississauga: Efendic, Johnston (65.Robeito), Gill, Edwards, Gothreau, Giron, Parra Rengifo,Gill, Ivanus, Agbeje, Athuentas
Тренер: Sivester Trograncic

Прво полувреме
10 минут-Прву озбиљнију шансу има гостијући тим, али одличан шут са двадесетак метара Шкарић брани.
21 минут- Продор по десној страни, Кушић до Маринковића, који добро пролази, ослобађа се играча, идеално проналази Љубеновића на седам мертара, потпуно неометан шутира али само поред гола.
30 минут- Маринковић добија лопту на 25 метара од противничког гола, ослобађа се играча и идеално упошљава Љубеновића у шеснестерцу који вара два играча и упошљава Бојића на другој стативи који неометано доноси предност нашем тиму. То је 1:0 за Орлове
33 минут- Кушић са десне стране налази Бојића на другој стативи који неометан шутира право у непомичног голмана.
Друго полувреме
53 минут- Струњаш одбија голманску лопту, која долази до добро постављеног Љубеновића који проналази неометаног Бојића на другој стативи и овај поново маши читав гол. Штета
80 минут- Струњаш се слабо сналази у шеснестерцу, са око шест метара после доброг слободног ударца са леве стране и Пешићевог центаршута
89 минут- Струњаш прмашује лопту на пет метара од гола, потпуно неометан после доброг продора и зентаршута Кушића
Српски Бели Орлови следећу утакмицу играју против Scarborough у петак, 8.јуна од 19:00 на Сентениалу.