ТРЕСЛЕ СЕ ПРЕЧКЕ, МРЕЖЕ МИРОВАЛЕ

Српски Бели Орлови су вечерас у трећем колу CSL одиграли нерешено 0:0 против Scarborough SC. У правој првенственој утакмици Орлови су били бољи у првом делу, а гости у другом полувремену па је нерешен резултат можда и најправеднији. Није било голова, али било је доста шанси. Чак четири пута погађан је оквир гола.

Стадион: Centennial Време: идеално Гледалаца: 150 Судија: Javier Prior
Играч утакмице: Милан Кушић
Жути картони:Simpson, Dimitrov, S.Stojiljkovic, A.Stojiljkovic, Пешић, Бојић, Камберовић,
Српски Бели Орлови: Раденковић, Кушић, Вукомановић, Митровић, Пешић, Stewart,Маровић (Маџар), Бојић, Камберовић, Струњаш, Клисара
Тренер: Милан Мијајловић
Scarborough SC: Trye, Atif (Dimitrov), S.Rudan, M.Rudan,Simpson, Kucalovic, Cendic, A. Stojiljkovic, S. Stojiljkovic, Fazlagic (Rajovic), Bryan (Stefanovic)
Тренер: Zoran Rajovic

Милан Кушић Одбрана
Прво полувреме
8 минут- Са половине терена Бојић упошљава Клисару који вара свога чувара, излази испред голмана неометан, одлучује се за шут, голман брани
19 минут- Добра акција на десном крилу , Кушић излази сам после добре акције са Митровићем и Камберовићем, идеалан центаршут, али Бојић касни, штета
26 минут- Кушић поново добро центрира, али просто невероватно како је Бојић закаснио и само корнер
32 минут- Камберовић се слабо сналази у петерцу после доброг корнера Клисаре и изврсног скока Пешића
Друго полувреме
65 минут- После корнера Вукомановића Пешић добро скаче, лопта долази на пет метара до Струњаша који шутира и погађ пречку, одбијена лопта долази до Бојића који неометан само погађа стативу
67 минут- Scarborough SC после добро изведеног прекида долази до шансе коју а S. Stojiljkovic промашује,погађа пречку неометан са седам метара
89 минут- Stojiljkovic проналази слободног Рајовића на шеснаест метара који погађа пречку
Српски Бели Орлови следећу утакмицу играју против Scarborough у недељу, 17.јуна од 21:00 на Сентениалу.