ЈОШ ЈЕДАН МИНИМАЛАЦ ОРЛОВА

Српски Бели Орлови су вечерас у петом колу CSL победили FC Ukraine United са 1:0(0:0). У правој првенственој и тврдој утакмици Орлови су још једном сачували мрежу и ефектним голом Бранислава Вукомановића забележили нова три бода, тренутно су на трећем месту и непоражени. Орлови су још једном пропустили велики број шанси, срећом Шкарић је био на висини и спречио казну за промашаје.

Стадион: Sentennial Време: идеално Гледалаца: 150 Судија: Marco Jaramillo
Стрелци: 1:0 Вукомановић (46)
Играч утакмице: Бранислав Вукомановић
Жути картони: Вукомановић, Љубеновић, Пешић, Митровић, Kucherenko, Lukiantes

Српски Бели Орлови: Шкарић, Камберовић (Маџар), Вукомановић, Маровић (Лукић), Пешић, Митровић, Камбер, Бојић, Ковачевић, Љубеновић (Јовановић), Струњаш (Шћепановић)
Тренер: Милан Мијајловић

Бранислав Вукомановић
FC Ukraine United: Bandrivsky, Gurka, Kucherenko, Chornyi, Hetman,Hosic (Falkovskyi), Serheyev, Datsiuk, Milishchuk, Hromiak (Lukiantes), Malysh
Тренер: Andrei Malychenkov

34 минут- Бојић вара двојицу у шеснаест метара са леве стране, добар шут, голман кратко одбија, a Kовачевић за мало касни
46 минут- Слободни ударац на 32-33 метра од противничког гола. Вукомановић предивним ударцем погађа горњи леви угао, неодбрањиво, 1:0 за Орлове.
62 минут- Слободни ударац на 25 метара од гола. Бојић добро шутира, али голман одлично брани и само корнер.
64 минут- Контранапад гостију, Hromiak добро шутира са осам метара искоса, али Шкарић одлично брани.
88 минут- Шћепановић се изборио за скоро изгубљену лопту, стиже је, улази у шеснаест метара из правца корнера, налази Бојића на десет метара од гола, а овај неометан шутира и погађа стативу од празног гола.
Српски Бели Орлови следећу утакмицу играју против FC Vorkuta у суботу, 30.јуна од 19:00 на Esther Shiner Stadium.