МИНИМАЛАЦ ОРЛОВА

Српски Бели Орлови су у 13.колу CSL победили екипу Real Mississauga са 1:0 (1:0) и тренутно се налазе на четвртом месту. Орлови су одиграли добро, имали доста шанси, али хронична неефикасност скоро их је и вечерас коштала бодова. Орлови су се опет испромашивали и само захваљујући срећи гости нису казнили промашаје у финишу утакмице. Срећом гол Кушића у првом делу био је довољан за три бода.
Стадион: Centennial Време: идеално Гледалаца: 150
Стрелац: 1:0 Кушић (39)
Жути картони: Камбер
Играч утакмице: Милан Кушић
Српски Бели Орлови: Раденковић, Кушић, Вукомановић, Митровић, Пешић, Маринковић, Маџар, Бојић, Камберовић, Камбер, Baik
Тренер: Милан Мијајловић
Real Mississauga SC: Poracanin, Badal, Desislavov, Thompson,Richards, Lela, Hamed, Reeves, Marambio, Copeland, Koemdzhiev
Тренер: Krum Bibishikov

Милан Кушић Одбрана
Прво полувреме
6.минут-Камберовић после добре акције са Маринковићем излази сам и неометан испред голмана, слабо се сналази и губи лопту
14.минут-После корнера Вукомановића Камбер неометан скреће лопту ка голу, али се она само одбија од одбрамбеног играча у корнер
39.минут-Митровић добро упошљава Вукомановића, који вара свога чувара и упошљава Кушића који са 7-8 метара искоса волејом проналази голманов доњи десни угао. Прелепа акција завршена још лепшим голом. 1:0 за Орлове

Друго полувреме
53.минут-Притисак наших играча уродило је плодом, голман гостију кратко одбија лопту, која долази до Шћепановића који вара свог пратиоца, потом успешно вара и голмана са лоб ударцем, али нажалост промашује гол
62.минут-После бравурозне акције на десном крилу између Камберовића и Бојића, лопта долази на 7-8 метара од гола до неометаног Митровића који јаким шутем поред неспремног голмана промашује цео гол, невероватно
69 минут-Добра шанса за госте. Шут са 18 метара Раденковић скреће у корнер.
74.минут-Наша одбрана изгледа баш неорганизовано. Bibishikov долази у шансу, ослобађа се играча, шутира са 9-10 метара, али Раденковић брани са левом ногом.
83.минут-Шћепановић упошљава изванредно са дугом лоптом Бојића који добро контролише лопту, вара голмана, али нажалост промашује гол.
Real Mississauga је промашио на нашу срећу две зреле шансе у судијској надокнади времена. Прву је Раденкобић добро одбранио, а из друге су промашили гол са 5 метара, срећа.
Српски Бели Орлови следећу утакмицу играју против Brantford Galaxy у петак 31.августа од 19:00 на Сентениалу.