ТРИЛЕР ЗАВРШНИЦА ОРЛОВА

Душан Ковачевић-напад

У првој утакмици недељног фудбалаког поподнева, Бели Орлови су у утакмици за Хичкока поделили бодове са великим ривалом екипом Scarborough.

Прво полувреме је протекло у равноноравно јаловој игри на средини терена а Scarborough је имао једину стопроцентну сансу у овом делу утакмице.

Друго полувреме је почело бурно, Scarborough је преко Mussа и Невена Радаковића повео са 2:0 и чинило се да је прича завршена.

Ипак да тако не буде побринули су се Адриан Цан у 89.минуту и Душан Ковачевић у 92. минуту.

Морамо напоменути да Бели Орлови нису искористили пенал након прекршаја на капитену Стајићу.

Зорановић је био непрецизан,одлични голман Scarborough Bismark Koff Oppong је био на ивици задатка.

Све у свему, Бели Орлови свакога дана у сваком погледу напредују.

Капитен Марко Стајић:
Отворили смо утакмицу веома лоше,два брза гола почетком другог полувремена су нас пробудила и последњих пола сата смо одиграли на свом нивоу.
Гледамо напред следећу утакмицу идемо на победу и само победу.