ПРВА УТАКМИЦА И ПРВА ПОБЕДА

Наши Српски бели орлови започели су 28. маја своје учешће у овогодишњем издању Канадске фудбалске лиге победом од 4-2 над новим тимом под називом Ути блек перл (Ooty Black Pearl).

Дарио Бразак дао је гол за Ути блек перл у 22. минуту, а наш Марко Красић изједначио је резултат непосредно пре одмора. Српски бели орлови вршили су притисак током раних фаза другог полувремена, а Срђан Симовић и Марко Стајић су били близу поготка (Стајић је чак погодио и стативу).

Српски бели орлови су повели са 2-1 у 55. минуту, поготком Петра Планића са десне стране, а Ути блек перл је изједначио резултат на 2-2 у 70. минуту када је Андерсон Силва дао гол.

Српски бели орлови су повели са 3-2 када је Планић центрирао Стефану Милошевићу који је главом са око десет метара убацио лопту у мрежу, а Орлови су повели са 4-2 након што је Марко Красић ударцем левом ногом у 83. минуту дао његов други гол у овој утакмици за коначан резултат од 4-2.

Наш клуб следећу утакмицу игра у суботу 3. јуна (у осамнаест часова) на Матами филду у Мисисаги против новооснованог Динама из Торонта.