ПОБЕДА!

Головима Марка Стајића, Стефана Милошевића и Николе Ђурковића (два гола), наши Орлови су синоћ победили Вестон јунајтед резултатом од 4-0.

Марко Стајић дао је гол из петерца само два минута након почетка утакмице. Нападач Стефан Милошевић је потом савладао голмана Вестона Винисијуса Пинта де Карваља у 12. минуту за вођство од 2-0 на полувремену. Никола Ђурковић је постигао два гола у периоду од шест минута на половини другог полувремена када су наши Орлови контролисали већи део игре.

Вестон јунајтед је смањен на десет играча када је везисти Жоау Емануелу Матошу у 56. минуту показан црвени картон. Било је 4-0 у корист Српских белих орлова при последњем звиждуку што значи да је наш тим први на табели Канадске фудбалске лиге.

Наша следећа утакмица је у суботу 15. јула (14:00) на Парамаунт филду 1 (Paramount 1 Field) у Мисисаги против ФК Скарборо.