ЈОШ ЈЕДНА ПОБЕДА

Захваљујући головима Данила Бакоча, Срђана Симовића, Николе Тимотијевића и Владимира Стризовића, наши Српски бели орлови победили су вечерас Хамилтон сити на Матами филду у Мисисаги резултатом од 4–2.

Голман Српских белих орлова Адријан Ибањез одбранио је једанаестерац, али је после тога везни фудбалер Хамилтон ситија Вукашин Ковачевић ушао са крила и погодио за вођство од 1-0 у 20. минуту. Наш Данило Бакоч изједначио је резултат на 1-1 у 38. минуту, а два минута касније Срђан Симовић је довео наш тим у вођство од 2-1. Хамилтон сити изједначио је резултат на 2-2 лепим голом Бранка Гаврића ван шеснаестерца у 49. минуту. Наш тим је био све истакнутији како је друго полувреме одмицало што се и показало головима Николе Тимотијевића у 61. минуту и ​​нападача Владимира Стризовића у 70. минуту за коначан резултат од 4-2.

Наш следећи меч је у суботу 12. августа (14:00) на Матами филду у Мисисаги против Торонто фалконса.