ГРОМОВИТА ПОБЕДА СРПСКИХ БЕЛИХ ОРЛОВА

Везиста Српских белих орлова Никола Тимотијевић погодио је четири пута и подигао нашу екипу до победе од 9-2 над Вестон јунајтедом на Парамаунт филду 1 у суботу 26. августа.

Владимир Стризовић постигао је уводни гол одмах на почетку утакмице док је дефанзивац Вестон јунајтеда Едсон Ривера постигао први гол за своју екипу у 17. минуту и изједначио резултат. Уследио је гол Марка Стајића са беле тачке за 2-1 у 19. минуту.

Владимир Стризовић постигао је свој други гол у 22. минуту, Никола Тимотијевић уписао је свој први гол у 32. минутуСтефан Пејић је пронашао мрежу у 35. минуту, а Никола Ђурковић је савладао голмана Вестон јунајтеда Марсела да Силву непосредно пре полувременске паузе.

Никола Тимотијевић постигао је свој други гол у 60. минуту, хет-трик у 70. минуту, а свој четврти гол постигао је у 80. минуту.

Педро Русо постигао је други гол Вестона у завршним минутама утакмице.

Победа од 9-2 означава шести пут од једанаест одиграних утакмица ове сезоне у којима су наши Орлови постигли четири или више голова, што је значајан преокрет у односу на број датих голова у претходне две сезоне.

Победа такође држи Српске беле орлове пет бодова испред Скарбора на табели, а водећи Орлови сада имају учинак од девет победа и два пораза.

Наша следећа утакмица (финална утакмица регуларног дела сезоне пред плеј-оф) игра се у суботу 16. септембра (14:00) на Парамаунт филду 1 у Мисисаги против ФК Скарборо.