НЕСРЕЋАН ПОРАЗ

Наши Српски бели орлови су нажалост изгубили вечерас од екипе Торонто фалконси резултатом од 2-1.

Торонто фалконси су повели само четири минута након почетног ударца, када је Назар Слободијан извео директан слободан ударац унутар десне стативе и ван домашаја нашег голмана Николе Постића, за вођство од 1-0 на полувремену, а Васил Матвиишин је повисио на 2-0 за Фалконсе у ​​60. минуту. Пет минута касније, везиста Српских белих орлова Никола Ђурковић упутио је далекометни шут који је погодио мрежу голмана Фалконса Васила Шпука и тиме смањио резултат на 2-1, што је ишло у корист Фалконса при последњем звиждуку.

Тренутно смо на врху табеле са седам победа и две нерешене утакмице у девет утакмица за 21 бод.

Наша следећа утакмица је на Матами филду у Мисисаги против ФК Динамо у суботу 19. августа у 18:00 часова.